Nieuwe coronamaatregelen: horeca eerder dicht, kleinere groepen

Het kabinet en de regio’s waar het coronavirus het meeste opspeelt, hebben een akkoord gevormd over nieuwe maatregelen. Voortaan mag er in de horeca vanaf 0.00 uur niemand meer naar binnen en om 01.00 uur moeten horecagelegenheden sluiten.
De nieuwe maatregelen zijn geldig in bepaalde regio's. Het betreft de regio’s Amsterdam Amstelland, Rotterdam Rijnmond, Haaglanden, Utrecht, Kennemerland en Hollands Midden. Voortaan mag er in de horeca vanaf 0.00 uur niemand meer naar binnen en om 01.00 uur moeten horecagelegenheden sluiten. Deze maatregel is ontwikkelt vanwege het hoge aantal besmettingen onder jongeren. De studenten gaan vaak 's nachts uit, dat wordt met deze maatregel ingeperkt.
Ook komen er nieuwe richtlijnen voor het aantal toegestane bezoekers in de horeca en feestzalen. De groepsgrootte in feest- en borrelzalen worden tot vijftig man beperkt. In horecagelegenheden waar mensen rouleren, geldt nu een maximum van honderd personen tegelijkertijd. Tevens komen er nieuwe campagnes om vooral bewustzijn te creëren onder jongeren.
Wat vind jij van deze maatregelen?
Bron: Algemeen Dagblad
Colofon: FloorZorgt is jouw online zorgmagazine! Op dit moment lezen 80.000 unieke zorghelden mij maandelijks. Door middel van inspirerende blogs, relevante producten (kijk snel in mijn webshop!) mooie artikelen en zorgnieuws houd ik jou op de hoogte van alle ontwikkelingen in de zorg. Heb je mijn mobiele app al gedownload en volg je mij al op Facebook, Instagram of Linkedin? Wil je adverteren? Stuur me dan een mailtje en ik neem z.s.m. contact met je op of bekijk de mogelijkheden alvast hier. Ook ik maak weleens een foutje ;-) Heb je er één gezien? Mail het me. Ik ben je dankbaar!
Reageren op dit bericht?
Om te kunnen reageren op dit bericht moet je ingelogd zijn. Klik hier om in te loggen.